با فعالیت درمان در منزل جهت درمان از منزل خارج نشوید.

موسسه درمان در منزل با هدف رفع نیاز درمانی افراد جهت ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با همکاری پرسنل مجرب و قابل اعتماد با بیش از بیست سال سابقه کاری در خدمت
هموطنان عزیز و خانواده های محترم می باشد.

قرارداد با بانکهای دولتی، بانک مرکزی، شهرداری و بنیاد شهید

درمان در منزل

با مجوز رسمی و ثبت در 118


دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی، پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است.

عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی
و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

ما این را میدانیم و با در نظر گرفتن نیاز های پزشکی خانواده بصورت 24 ساعته خدمات پزشکی در منزل را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

سرعت_مهارت و امنیت

مرکز خدمات تخصصی پزشکی ، پرستاری در منزل ( بصیر - شفیع ) با مجوز رسمی از وزارت بهداشت در سال 1380 جهت ارتقاء سلامتی و استفاده از خدمات درمانی در منزل ، و رفاه کلیه خانواده های ایرانی همچنان که در شأن و منزلت آنان باشد، آغاز به کار کرد .
این مرکز با دارا بودن بیش از 200 نیروی فعال با انگیزه و خبره و متعهد در زمینه پزشکی و پیراپزشکی در 22 منطقه تهران حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی است .
آنچه مرکز بصیر شفیع را از سایر مراکز متفاوت می سازد، همان جذب نیروهای با تجربه، با اخلاق و با دانش است که به شکل تیم واحد پزشکی در هر لحظه آماده خدمت رسانی به عموم مردم در کلان شهر تهران و حومه آن می باشد .
در کشورهای پیشرفته درمان در منزل یا همان home care مقوله جدیدی نیست اما در ایران به گونه ای که باید نزد عموم مردم شناخته نشده .
گروه درمانی بصیر – شفیع تلاش دارد با آموزش و اطلاع رسانی عموم جامعه این رسالت را به سرانجام برساند تا همگان از هر قشر اقتصادی بتوانند از این خدمات به شکل مطلوب و با تعرفه های دولتی بهره ببرند.مرکز بصیر شفیع ضمن قرارداد با کلیه بیمارستان های دولتی – بانک های دولتی – اتحادیه هتلداران و بیمه های تکمیلی و چندین ارگان خصوصی دیگر آماده همکاری و قرارداد با سازمان و ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد .
خدمات مرکز شامل کلیه خدمات پزشکی (معاینه پزشک) – خدمات پرستاری (تزریقات ، سونداژ ، پانسمان و...) – فیزیوتراپی – انتقال بیمار – و اجاره تجهیزات پزشکی برای کلیه بیماران و سالمندان می باشد.امیدواریم جهت ارتقاء سلامتی و رفاه جامعه و با نگاهی به تجربه موفق کشورهای پیشرفته در زمینه خدمات پزشکی در منزل رضایت و بهبودی هموطنان عزیزمان خصوصا بازنشستگان محترم، را فراهم آوریم با کمک مدیران محترم امور رفاهی سازمان ها. آرزوی ما بهبودی کامل بیماران با کمترین هزینه می باشد .
طرف قرار داد با بیمه های تکمیلی – کلیه بیمه های تکمیلی – کلیه بانک های دولتی – اتحادیه هتلداران تهران و مهمان پذیران .

بصیر شفیع

تماس با ما

بصیر - شفیع

درمان در منزل